nr 1271 3059
Akvarell
R Reisner. Signerad, daterad 61, Gamla Stan, 30x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:52:53
100 kr
150 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm